Support

DESTEK

Q Group Nedir?

Q, kullanıcıların tutku ile bağlı oldukları ilgi alanlarına ait içeriklere tek merkezden erişim olanağı sağlayan ve aynı konuda tutku sahibi olan kullanıcıları faydalı paylaşımlarda buluşturan, tüm akıllı cihazlardan erişim sağlanabilen yepyeni bir içerik üretim merkezi ve bir etkileşim platformudur. Dergi yayıncılığı ile dijital yayıncılığı birleştiren Q; Money, Quantum, Motors, Tech, Queen, Journey, Gourmet, Qulture, Nature ve Déclenché ile yaşamlarınıza dokunuyor.

Nasıl Üye Olurum?

Q'ya  üye olmak çok kolay. Q'da herhangi bir kulübe girmek istediğinizde karşınıza üyelik sayfası çıkıyor. Bu sayfadan, geçerli bir e-posta adresi ile üye olabilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz bir şifre ile bağlanabileceğiniz Q Clubs'da, istediğiniz bir alanda faydalı paylaşımlarda bulunabilir, o alana sizin gibi tutkuyla bağlı olan diğer kullanıcılarımızla etkileşime geçebilirsiniz.

Q'yu Nasıl Kullanabilirim?

Q, sadece içerik ve etkileşimi bir araya getirmesiyle değil, kullanıcı dostu tasarımıyla da dikkat çekiyor. Q'da istediğiniz bir haber kategorisine veya istediğiniz bir kulübe gitmek için tek dokunuş yeterli.

Q'nun tüm içeriklerine en kısa yoldan ulaşabileceğiniz ana sayfada, ekranı sola doğru kaydırarak öne çıkardığımız haberleri görebilir, dokunduğunuzda doğrudan habere gidebilir veya haberi yukarı doğru çekerek o derginin ana sayfasına ulaşabilirsiniz.

Dergi ana sayfalarımızı istediğiniz bir habere en kısa şekilde ulaşabileceğiniz şekilde tasarladık. Sezgisel bir tasarıma sahip olan sayfalarımızda navigasyonun ne kadar önemli olduğunu henüz ilk kullanımınızda göreceksiniz. Üst kısımdaki haberleri sola doğru çekerek manşetten verdiğimiz haberleri görebilir, orta kısımdaki haberleri sola doğru çekerek o derginin disiplin başlıklarına ulaşabilirsiniz. Hem yatay hem de dikey fonksiyonlar ile ilgi alanlarınıza ait konular tek dokunuşla elinizin altında.

Q Clubs'ı Nasıl Kullanabilirim?

Q Clubs'a üye olarak farklı bir deneyime adım atabilirsiniz. Bildiğiniz sosyal medya kavramlarından çok farklı bir etkileşim alanı sunan Q Clubs, kullanıcıların faydalı paylaşımlar yapabileceği bir platform. Q Clubs'da paylaşımlar yapabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir ve paylaşımlarını QMark'layabilirsiniz. Bilgiye dayalı paylaşımların yapıldığı Q Clubs'da herhangi bir alana sizin gibi tutkuyla bağlı olan kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

İletişim

Q ile ilgili sorularınız ve önerileriniz için info@qgroup.com.tr adresine e-posta yollayabilirsiniz.